EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

BES Müşteri Kampanyası

bes-kampanya-banner

Türkiye Sigorta’dan Türkiye Hayat Emeklilik Müşterilerine Özel Kampanya

Gelecek için güvene ihtiyaç olan her yerde katılımcılarının yanında olan Türkiye Hayat Emeklilik, Bireysel Emeklilik müşterilerine özel Türkiye Sigorta’dan yaptıracakları Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde indirimler sunuyor.

Türkiye Hayat Emeklilik BES müşterisi iseniz, şimdi siz de Türkiye Sigorta’dan satın alacağınız Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde %10 indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için anlaşmalı banka şubelerimizi ve acentelerimizi ziyaret edebilir poliçenizi indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Bununla beraber https://www.turkiyesigorta.com.tr/online-teklif-al adresine tıklayarak tıklayarak ürün başvuru formunu doldurup talebinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.

Hemen Başvur

KAMPANYA ŞARTLARI

 • Kampanyamız 1 Aralık 2023 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için başvuru tarihinde Türkiye Hayat Emeklilik’te en az bir tane yürürlükte bireysel emeklilik sözleşmenizin olması ve sözleşmeye ait ilk katkı payı tutarının tahsil edilerek şirket hesaplarına intikali gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki sözleşmeler;

            - Bireysel Emeklilik Sözleşmesi

            - Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi

            - İşveren Grup Emeklilik Sözleşmesi

 • Sahip olunan yürürlükteki sözleşme sayısı indirim oranını artırmaz veya azaltmaz.
 • İndirim hakkından sadece katılımcılar faydalanabilecek olup katılımcılar Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri için sağlanan indirim hakkından poliçede sigortalı olmak koşuluyla ayrı ayrı faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında Türkiye Sigorta AŞ tarafından indirimli olarak sunulacak sigorta ürünleri aşağıdadır:
 • Ürün Adıİndirim OranıAçıklamaYaş Aralığı
  Genişletilmiş Kasko Sigortası10%Ek teminatlar hariç olmak kasko ana teminatları üzerinden indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Avantajlı Kasko Sigortası10%Ek teminatlar hariç olmak kasko ana teminatları üzerinden indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Konut Ekstra Sigortası10%Deprem teminatı ve asistans hizmetleri hariç olmak üzere indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Konut Paket Sigortası10%Deprem teminatı ve asistans hizmetleri hariç olmak üzere indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası10%

  - Yatarak Tedavi

  - Yatarak Tedavi+10 Adet Ayakta Tedavi

  - Yatarak Tedavi+10 Adet Ayakta Tedavi(%80 Katılımlı)

  - Yatarak Tedavi+5 Adet Ayakta Tedavi

  - Yatarak Tedavi+5 Adet Ayakta Tedavi(%80 Katılımlı)

  0 – 64 yaş arası katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İndirimler, poliçe tanzim tarihi 01.12.2023 – 29.02.2024 tarihleri arasında olan yeni iş veya yenilemelerde geçerli olacaktır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında sadece yeni işlerde indirim geçerli olacaktır.
 • İndirimlerden faydalanabilmek için Türkiye Sigorta A.Ş. satış kanallarına (acentesi olan banka şubeleri veya acentelere) başvurabilirsiniz.
 • Söz konusu indirimler başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya tarihleri arasında aktarım ile gelen bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanyaya değil değildir.
 • İndirim hakkı Türkiye Hayat Emeklilik’te yürürlükte sözleşmesi olan katılımcıya ait olup farklı bir kişiye devredilemez.
 • Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme, kampanya süresini uzatma hak ve yetkisine sahiptir.

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları