Kapat

Birleşme Süreci Bilgilendirme

Şirketlerin birleşme süreciyle ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Genel Müdürlük İletişim Bilgilerimiz

Şirketimizin iletişim bilgilerine https://www.turkiyesigorta.com.tr/yardim-merkezi/iletisim linkinden ulaşabilirsiniz.

Bölge Müdürlüklerimiz

Türkiye Sigorta 19 Bölge Müdürlüğü ve 2 Temsilciliği, Türkiye Hayat Emeklilik ise 18 Bölge Müdürlüğü ve 1 İrtibat Bürosu ile ülkemizin dört bir yanında müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Bölge Müdürlüklerimiz ile İrtibat Büromuzun adres ve telefon bilgilerine www.turkiyesigorta.com.tr/yardim-merkezi/iletisim/bolge-satis-mudurlukleri linkinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

Sigorta poliçeniz & emeklilik sözleşmenizle ilgili hizmet almak ve bilgilerinize ulaşmak için, İnternet ve Cep Şube’mize giriş yapabilir veya 0850 202 2020 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’mizden bize ulaşabilirsiniz.

Görüş, talep ve önerilerinizi Türkiye Emeklilik müşterisi olarak bilgi@turkiyehayatemeklilik.com.tr  e-posta adresinden, Türkiye Sigorta müşterisi olarak ise bilgi@turkiyesigorta.com.tr  adresi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Şirketlerin Birleşmesinin, Sahip Olduğunuz Poliçe ve Emeklilik Sözleşmesine Etkileri

Sigorta poliçenizde belirtildiği gibi sigorta sürenizin sonuna kadar poliçe kapsamındaki riskleriniz teminat altına alınacaktır.

Bireysel emeklilik sözleşmeniz için yapmış olduğunuz birikim, tercih ettiğiniz fonlar üzerinden değerlendirilmeye devam edecektir.

Birleşme nedeniyle bireysel emeklilik sözleşmeniz ve sigorta poliçeniz ile ilgili bir değişikliğe gidilmeyecek olup, mevcut haklarınız aynı şekilde korunmaya devam edecektir.

Birikimlerinizi Değerlendirdiğiniz Fonların Geçerliliği

Birikiminizin değerlendiği fonlarınızın durumunda herhangi bir değişiklik olmayacaktır, birikiminiz aynı fonlarda değerlendirilmeye devam edecektir.

Kamu Bankalarıyla Olan İş Birliğimizin Devamı

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren kamuya ait VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım Bankası şubeleri ile ihtiyaçlarına uygun geniş ürün yelpazemizle ilgili hizmet almaya devam edecektir.

Acente Kanalımız ile İş Birliğimizin Devamı

Finansal gücü, siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün yelpazesi ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verecek geniş dağıtım ağının bir parçası olarak, acentelerimiz de bu büyük yapıda bizlerle beraber olacak. Acentelerimizin adres ve telefon bilgilerine https://www.turkiyesigorta.com.tr/yardim-merkezi/iletisim/acentelerimiz linki üzerinden ulaşabilirsiniz.