EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.Bes Birikim Hediyesi

BES Birikim Hediyesiyle artık sevdiklerinizin BES sözleşmelerine “Birikim Hediyesi” gönderebilir ya da onlardan “Birikim Hediyesi” alabilirsiniz. Türkiye Hayat Emeklilik müşterilerinin Bireysel Emeklilik sözleşmelerine hediye olarak ek katkı payı ödemesi yapılabilen bu sistem sayesinde kendiniz ya da çocuğunuza birikim hediyesi talep edebilir, böylece birikimlerinize değer katabilirsiniz.

Nasıl Kullanabilirim?

Türkiye Sigorta Müşteri Platformu üzerinden “BES Birikim Hediyesi” alanına tıklayıp, birikim hediyesi alabileceğiniz sözleşmeleri* görüntüleyebilirsiniz. Kanuni temsilcisi olduğunuz 18 yaş altı Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri için de birikim hediyesi talebinde bulunabilirsiniz. “Adres Oluştur” kısmında yer alan sözleşmelerden istediğinizi seçtikten sonra oluşan link ya da QR kodunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sözleşmenize ödeme yapmak isteyen kişiler, linke tıklayıp açılan ekranda yer alan kimlik bilgileri, hediye edilecek tutar, kredi kartı bilgisi gibi verilerin girişini sağlar. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra mesaj ve e-posta yoluyla “birikim hediyesi” aldığınıza dair bilgilendirme yapılır. Ayrıca Müşteri Platformu’nda “provizyonda bekleyen tutar” alanında gönderilen ancak henüz Şirket hesaplarına intikal etmeyen birikim hediyes i tutarını da görüntüleyebilirsiniz. Ödemeyi gerçekleştiren kişi de Türkiye Hayat Emeklilik müşterisi ise “gönderdiğim hediyeler” alanında gönderdiği tutarı görüntüleyebilir.

Siz de BES Birikim Hediyesiyle “Düğün, Harçlık, Tebrik, Doğum Günü” gibi sebeplerle sevdiklerinizin sözleşmelerine hediye gönderebilir, hediye talebinde bulunabilir, birikimlere değer üstüne değer katabilirsiniz.

*Otomatik katılım sözleşmeleri ve işveren grup emeklilik sözleşmeleri hediye amaçlı ek katkı payı ödenmesi sürecine dahil edilememektedir. 

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Hayat ve Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları