EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

İyi Gelir

İyi Gelir, LUDENS İleri Finansal Hizmetler’in yatırım yönetimi alanında geliştirdiği yenilikçi hizmetidir. Ludens, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Teknokent’te kurulmuş bireysel ve kurumsal yatırımcılar için karar destek sistemleri geliştiren bir Fintech şirketidir. Ludens’in misyonu, finans alanındaki bilimsel yöntemleri pratik uygulamalara dönüştürerek hem piyasa profesyonelleri hem de bireysel yatırımcılar için kullanışlı araçlar oluşturmak ve yatırım kararlarına destek vermektir. Finans ve portföy yönetimi konusunda uzman ortaklar tarafından kurulan Ludens’in hedefi hizmet çeşitliliğini ve kalitesini dünyadaki yetkin örnekler düzeyine ulaştırmaktır.

İyi Gelir, 2019 yılında İTÜ Çekirdek erken aşama kuluçka merkezi bünyesinde geliştirilmiştir. Merkezin eleme süreçlerini başarıyla tamamlamış ve girişimciler arasında pazara en yakın olanlarının seçilerek sahne aldığı BİG BANG Start Up Challenge’da sunum yapmıştır. Top 20 girişim arasında yer alan İyi Gelir çeşitli kurumlar tarafından ödüllendirilmiştir.

Ludens, İyi Gelir projesi ile İTÜ ARI Teknokent’te faaliyetlerini sürdürmeye hak kazanmıştır. Aynı zamanda İTÜ Çekirdek Kuluçka Programı girişimleri arasında yer alan İyi Gelir, buradan aldığı destekler ile geliştirilmeye devam etmektedir.

Kampanyalar

  • Fon Platformu

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları