EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Türkiye Sigorta Müşteri Platformu

Türkiye Sigorta'dan Sektörün İlk Süper Uygulaması!

Sigortacılığı "sonra"dan "önce"ye taşıma, elimizdeki gücü ülkemizdeki her değerin iyiliği için kullanma vizyonumuzla geliştirdiğimiz, yepyeni bir platform ile karşınızdayız.

Teknolojik yetkinliğimiz ve yenilikçi yaklaşımlarımız doğrultusunda, Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Mobil Uygulamalarımızı birleştirerek, Emeklilik ve Elementer Sigortacılığı tek platform haline dönüştürdük.

Şirketimizin kuruluş felsefesinde de olan "Parlak bir geleceği hayal eden herkes için hayatın her anında güven ihtiyacına yönelik çözümler sunma" anlayışıyla beraber müşteri kavramını yeniden şekillendirip yalnızca sayıları 12 milyona ulaşan müşterilerimize değil aynı zamanda bu platform aracılığı ile sigortanın ötesinde ürün ve hizmet almak isteyen tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi hedefledik.

Platformumuz aracılığıyla; Finans alanında Bireysel Emeklilik ve Otomatik Katılım Sözleşmelerinize, Sağlık alanında Tamamlayıcı Sağlık ve Özel Sağlık Sigortanıza, Araç alanında ise Kasko ve Trafik Sigortalarınıza, Konut alanında ise Dask ve Konut Sigortalarınıza dair bilgilere ulaşabilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tüm platform kullanıcılarının hayat döngüleri içerisinde ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri marka iş birlikleri altında konumlandırdığımız bu uygulama ile sektördeki ilk "süper uygulama" yı hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz.

Siz de Türkiye Sigorta Müşteri Platformu’muzu indirmek için aşağıdaki kare kodu telefonunuzdan okutabilir ve Türkiye Sigorta’nın tüm kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklı dünyayı deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları