EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Otorapor

Otorapor, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezidir.

2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Otorapor, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Otorapor, alıcı ve satıcılara bir araya gelerek ekspertiz yaptırabilecekleri, anlaşabilecekleri, satın alacakları, araçlarını güvenle nakit satabilecekleri ya da satacakları araçla ilgili her türlü konuyu danışabilecekleri, fikir alabilecekleri ve pazarlık yapabilecekleri rahat bir ortam sunmaktadır.

Otorapor’da her marka ikinci el otomobile, Bağımsız Oto Ekspertiz Raporu düzenlenmektedir. Otorapor 'a satın almak istediğiniz aracın bilgilerini verebilir ve tercih ettiğiniz ekspertiz/raporlama paketini seçip randevu aldıktan sonra aracı size en yakın Otorapor servisine götürebilirsiniz. Araç, tam donanımlı servislerinde profesyonel test cihazlarıyla tepeden tırnağa 501 nokta ekspertizinden geçirilir ve raporu size sunulur.

Ayrıca araçlar ya da alım – satım prosedürleri hakkındaki sorularınızı da danışmanlara sorabilir ve en güvenilir yanıtları alabilirsiniz.

Kampanyalar

  • Ekspertiz Hizmeti Bronz Paket
  • Ekspertiz Hizmeti Gold Paket
  • Ekspertiz Hizmeti Silver Paket

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları