EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Kalite Politikası

Kalite Politikamız

Türkiye Hayat Emeklilik, “Güvene ihtiyaç olan her anda” misyonuyla ve Sigorta deneyimini “sonra”dan “önce”ye taşıma anlayışıyla sektörde güvenilir ve sağlam bir yere sahip olup, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile konumunu iş ortakları, acenteler ve müşteriler nezdinde sürekli güçlendirmektedir.

Özgüvenli, erdemli, meraklı ve yüksek paydaş duyarlılığına sahip, tüm iç ve dış fonksiyonlarında dijital yetkinliği yüksek, tüm kanallarda dijitalleşme prensiplerinin uygulanması ve süreçlerin sadeleştirmesi bakışıyla hareket eden Türkiye Hayat Emeklilik, rekabetçi bir yaklaşımla karlılık hedeflerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Türkiye Hayat Emeklilik, tüm paydaşlarıyla ortak hareket etme anlayışı ve çevik iş süreçleri sayesinde ürün ve hizmetlerini en iyi çözüm ortağı olarak sunan ve müşterilerine en yüksek faydayı sağlayan şirket olmayı amaçlamaktadır.

Türkiye Hayat Emeklilik, müşterilerinin ve acentelerinin geri bildirimlerini çeşitli kanallardan ölçerek müşteri memnuniyetinin ve hizmetlerinin kalitesini sürekli geliştirmektedir.

Paydaş memnuniyetinin çalışan mutluluğu ile sağlanabileceğinin farkında olan Türkiye Hayat Emeklilik, çalışanlarına huzurlu, kendilerini geliştirebilecekleri en iyi çalışma ortamını sağlamayı hedeflemekte, böylece sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi ve ekip olabilmeyi desteklemektedir.

Bu çerçevede, Türkiye Hayat Emeklilik, çalışanları, iş ortakları ve acentelerinin kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde gerçekleştirmek üzere, Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam şekli olarak benimsemekte ve tüm gerekliliklerini yerine getirmektedir.

İçinde bulunduğu topluma ve çevreye saygılı olan Türkiye Hayat Emeklilik, paydaş duyarlılığı hassasiyeti ile ülke ekonomisine ve sosyal yaşama katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Hayat ve Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları