EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Hastanem Yanımda

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda, Hastanem Yanımda ile online hekim hizmet randevusu alabilir ve dilediğiniz yerden dilediğiniz bölümdeki uzman doktorumuzla görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Tüm tıbbi süreç hastanın talebi ile doktorun tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür. Doktorlarımızın önerileri fiziksel muayene yerine geçmemektedir. Görüşmeler hastalarımızın hızlı ve etkin bir biçimde doktorlara ulaşması içindir.

Web platformlarımızda görüşmeler sizlere yol gösterici danışmanlık hizmeti niteliği taşıyacak olup fiziksel muayeneye ihtiyaç duyulan durumlarda uzman hekimlerimiz sizleri yönlendirecektir.

Misyonumuz, her insanın sağlık hizmetini, belli zaman ve mekana bağlı olmadan kaliteli, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilmesini sağlamak.

Vizyonumuz, hasta ile hekim arasındaki engelleri kaldırarak, hastaların hastaneleri daha etkin bir şekilde kullanabilmelerini ve kaliteli sağlık hizmetini en kolay ve hızlı şekilde almalarını sağlayarak Türkiye'nin yanı sıra tüm Dünya'ya sağlık hizmeti anlamında farklı bir bakış açısı oluşturmak.

Kampanyalar

  • Hastanem Yanımda Diyetisyen
  • Hastanem Yanımda Hastane Hizmetleri
  • Hastanem Yanımda Psikolog

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Hayat ve Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları