EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Manibux

Manibux 8-18 yaş aralığındaki çocuklara yönelik yeni nesil harçlık sistemidir. Anne babaların ve çocukların akıllı telefonlarına yükleyecekleri Manibux uygulaması ve ön ödemeli Visa karttan oluşmaktadır. Finansal ödeme aracı olmaktan öte çocuklara kendi paralarını yönetmeyi öğreten, aile içinde finansal okuryazarlık bilincinin temellerini oluşturan bir eğitim platformudur.

Manibux ile aileler çocuklarına kolayca harçlık gönderip finans eğitiminin temellerini atabilir. Akıllı telefonlarına yükledikleri Manibux uygulaması ile çocuklarının harçlıklarının ne kadarını harcadıklarını ne kadarını biriktirdiklerini; ne zaman, nerede, ne için, ne kadar harcama yaptıklarını anlık olarak takip edebilir.

Çocuklar harçlıklarını yönetirken paranın sadece harcamak için değil, tasarruf amacıyla da kullanılabileceği bilincini kazanarak, kendi geleceklerini şekillendirir. Manibux ile uygulama içinde para biriktirme, görevler alarak sorumluluk alma, harçlık kazanma ve kendilerine hedefler koyarak, oyunlaştırarak para biriktirmeyi eğlenerek öğrenmektedirler.

Manibux çocuklarınıza kendi harçlıklarıyla harcama, biriktirme, kazanma ve paylaşma kavramlarını öğretmeyi hedefleyen çocuklarınızın harçlıklarını dijitalleştiren geliştirici bir uygulamadır.

Kampanyalar

  • Harçlığın Dijital Adı: Manibux!

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları