EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Çocuklu Dünya

Çocuklu Dünya; çocukların mutlu, sağlıklı, özgüvenli, kendi ve çevresi ile barışık bir birey olması için elinden geleni yapmak isteyen ailelere destek olmak için yola çıkmıştır.

Çocuklar bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal alanlarda gelişim gösterirler. Her çocuğun gelişimi kendine özel bir seyirde gerçekleşir. Çocuklu Dünya ile 0-6 yaş çocuklarının tüm gelişim alanları için ayrı ayrı hazırladığı sorular yardımı ile çocuğunuzun gelişim seviyesini belirleyebilirsiniz. Çocuklu Dünya çocuğunuzun gelişim seviyesine uygun, ona özel bir aktivite programı önerir ve çocuğunuzla yapacağınız aktivitelerle hem birlikte eğlenmiş, hem de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmuş olursunuz.

Çocuklu Dünya aktivitelerini çocukları ile düzenli olarak uygulayan aileler; Çocuklarını daha iyi tanıma şansına sahip olurlar. Çocuklarını iyi tanıyan aileler onların gelişimleri için uygun ortamı daha kolay hazırlarlar. İlgili anne ve babalar tarafından, mutlu ve huzurlu bir ortamda eğitilen çocuklar, potansiyellerine daha kolay ulaşabilirler.

Kampanyalar

  • Çocuklu Dünya

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları