EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Türkiye Sigorta’dan Öğretmenlere Özel İndirimler

Türkiye Sigorta’dan Öğretmenlere Özel İndirimler

Öğretileriyle hayatımıza rehberlik eden öğretmenlerimizi güvence altına alan kampanya Türkiye Sigorta’da!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenlerimize, 15 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında pek çok sigorta ürününde geçerli indirim sunuyor, onları Türkiye Sigorta güvencesi altına alıyoruz. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

Kampanya kapsamındaki ürünlere ilişkin detaylara aşağıda yer verilmiştir:

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda %10 İndirim

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı olan kişilerin; SGK anlaşmalı özel hastanelerde ekstra bir ücret ödemeden ameliyat, muayene, tahlil ve tedavi gibi sağlık hizmetlerini sağlayan, hem ayakta tedavi hem de yatarak tedavi hizmetlerinde SGK’nın karşıladığı bedelin üstünü tamamlayan, bir sağlık sigortası türüdür.

Ürünümüze ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapsamlı Acil Sağlık Sigortası’nda %10 İndirim

Kapsamlı Acil Sağlık Sigortası, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından acil sağlık durumu olarak tanımlanan ve hastanelerin acil servislerinde 24 saat içerisinde müdahale edilmesi gereken hallerde geçerli olan bir acil sağlık sigortasıdır.

Acil sağlık durumlarında 20.000 TL’ye kadar güvenceye ek olarak check-up, göz muayene ve diş muayene paketi hizmetlerinden de ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ürünümüze ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası’nda %20 İndirim

Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası, poliçe süresi içerisinde ani ve beklenmedik bir kaza sonucunda ölüm veya sürekli sakatlık hallerinde size ve sevdiklerinize güvence sağlamaktadır.

18 – 70 yaş aralığındaki herkes bu sigortadan faydalanabilir.

Teminatlar:

  • Ölüm Teminatı: Poliçe ile teminat altına alınan bir kaza sonucunda sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren bir sene içerisinde ölmesi üzerine, poliçede belirtilen sigorta bedeli menfaattarlara, yoksa kanuni hak sahiplerine ödenir.
  • Sürekli Sakatlık Teminatı: Poliçe ile teminat altına alınan bir kaza sonucunda sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içerisinde daimi surette maluliyeti durumunda tıbbi tedavinin sona ermesini ve daimi maluliyetin kat'i surette tespitini müteakip, daimi maluliyet sigorta bedeli sigortalıya ödenir.
  • Tedavi Masrafları Teminatı: Kaza gününden itibaren bir sene zarfında ihtiyar edilmiş doktor ücreti ile ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları (nakil ücretleri hariç) poliçede belirtilen meblağa kadar ödenir.

  Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve poliçenizi düzenletmek için anlaşmalı acentelerimiz ve banka şubelerimiz iletişime geçebilirsiniz.

 

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları