EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

İşe Alım ve İşveren Markası

Şirketimizde oluşan açık pozisyonlarımız için başvuruları internet sitemiz ve kariyer portalları üzerinden alıyor ve gücümüze güç katacak yeni çalışanlarımızı modern işe alım, ölçme ve değerlendirme uygulamaları ile ailemize katıyoruz.

Kazandığımız ve kazanacağımız tüm başarılarımızın sahibi insan kaynağımızın mutlu olacağı bir kariyer hikayesi yazabilmesini amaçlıyor, bu hikayede çalışanlarımızın gelişimi ve huzurlu çalışması için gerekli iş ortamını sağlıyoruz.

insan-kaynaklari-3

Yetenek Yönetimi

Kurum kültüründen ve kurum yetkinliklerinden beslenen, tüm çalışanların Davranışsal ve Teknik yetkinliklerine odaklanan, bu yetkinliklerin ölçümlenebilir araçlar ile değerlendirildiği ve yeni dünyaya adapte olmuş dijital İK Sistemlerinin kullanıldığı bir “Yetenek Yönetimi Sistemi” hedefliyoruz.

Potansiyel liderlerin belirlendiği, tüm çalışanların yetkinlik bazında gelişim planlarının yapıldığı, sürekli gelişim odağı ile yeni hedefler ve aksiyonlar belirleyen bir sistem kuruyoruz. Türkiye’nin Sektöründe Lider firması olarak hedefimiz mevcut çalışanlarımızın şirket bağlılığını en üst seviyede tutacak ve yeni adayların en çok çalışmak isteyeceği İnsan Kaynakları sistemini oluşturmak.

Performans Yönetimi

Örgütsel gelişimi destekleyici, etkililik ve sürdürülebilirlik hedefleriyle uyumlu performans yönetimi sistemini kullanıyoruz.

Stratejik hedeflerimizden beslenen performans sistemimizle, çalışma arkadaşlarımız tarafından belirlenen iş hedeflerimize ve şirket kültür ve değerlerimizle uyumlu yetkinliklerimize ulaşmayı hedefliyoruz. Tüm iş süreçlerimizi, gelişim ve iletişimimizi kuvvetlendiren sürekli geri bildirim kültürü etrafında şekillendiriyoruz.

Hedef ve yetkinlik bazlı performans kriterlerimizi çalışanlarımız ile birlikte oluşturuyor, İnsan Kaynakları sistemimiz üzerinden performans değerlendirme süreçlerimizi online olarak yürütüyoruz. Performans yönetim sistemimiz sayesinde tüm çalışanlarımızın güçlü ve gelişime açık taraflarını belirlemeyi amaçlıyoruz. Şirket içi ödüllendirme programları ile de çalışanlarımızın başarı ve yüksek performanslarını ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz..

Çalışma Koşullarımız

  • Çalışanlarımızın tercihine göre servis veya yol ücreti imkanı sağlıyoruz.
  • Pazartesi – Cuma günleri, saat 09:00 – 18:00 saatleri arasında çalışıyoruz.
  • Öğle yemekleri için çalışanlarımıza aylık yemek kartı veriyoruz.
  • Çalışanlarımızın, eşleri ve çocukları için Özel Sağlık Sigortası imkanı sağlıyoruz.
  • Kurum katkılı bireysel emeklilik sözleşmesi ile çalışanlarımızı birikim yapmaya teşvik ediyoruz.
  • Şirketimiz tarafından belirlenen sınavlardan alınacak puan karşılığında çalışanlarımıza yabancı dil tazminatı ödemesi yapıyoruz.

Akademi (Eğitim ve Gelişim)

insan-kaynaklari-1

İhtiyaca yönelik çözümler ve doğru analizlerle çalışanlarımızın gelişiminin her anında şirketimizin stratejik ortağı olarak görev yapıyoruz.

Tüm çalışanlarımızın sürekli ve sürdürülebilir gelişimini amaçlayan, yenilikçi ve güncel içerikleriyle şirketimiz içerisinde faaliyetini yürüten akademimiz ile her zaman gelişimi destekliyoruz.

Türkiye Sigorta Akademisi olarak öncelikle Türkiye Sigorta’nın tüm eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor, eğitim programlarımızı teori ile pratiği birbirini destekleyecek şekilde güncel veriler ışığında planlıyoruz.

Bireysel Gelişim Yolculuğunu hayatın içinden ve sektörden seçilen örneklerle destekleyerek, en etkili şekilde sunuyor, verimliliğini ölçmeye önem veriyoruz.

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları