EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Basketbol Sponsorluğu

TÜRKİYE SİGORTA, BASKETBOLA DESTEĞİNİ TÜM HIZIYLA SÜRDÜRÜYOR

 

   

Sporun birleştirici ve dönüştürücü gücüne inanan Türkiye Sigorta, Avrupa basketbolunun önde gelen liglerinden Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nden sonra, iki sezon boyunca Türkiye Basketbol Ligi’ne de isim sponsoru olarak spora desteğini sürdürüyor.

Sigorta ve sigortacılığın temel değeri güveni esas alarak sürdüren Türkiye Sigorta, hayatın her alanında var olmaya ve değer katmaya devam ediyor. Avrupa Basketbolunun önde gelen liglerinden Basketbol Süper Ligi’ne 2022’den itibaren 3 sezonluğuna isim sponsoru olan Türkiye Sigorta, 2023’ten itibaren ise Türkiye Basketbol Ligi’ne de iki sezonluğuna isim sponsoru olarak spora desteğini tüm hızıyla sürdürüyor.

Türkiye Sigorta olarak Basketbol Federasyonu ile imzalanan iş birliklerinden gurur duyduklarını söyleyen Türkiye Sigorta Genel Müdürü Sayın Taha Çakmak, “Türkiye’nin Basketbol Süper Ligi, Federasyonun gayretli ve özverili çalışmaları ile bugün uluslararası prestijde bir marka konumuna erişmiş durumda. Bugünden itibaren ortak amacımız, Türkiye Basketbol Ligimizi de güç birliğiyle benzer bir noktaya taşıyarak; 85 milyonun gururuna gurur katmak. Ne mutlu ki; 12 farklı ilimizden 18 güzide takımın rekabet ettiği Türkiye Basketbol Ligimiz de bundan böyle, ‘Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi’ olarak anılacak. Bu beraberlikten doğan güçlü sinerjinin hem markamıza hem de basketbolumuza değer kattığına ve katacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Milli sorumluluk anlayışı ile Türk sporuna desteklerini sürdüreceklerini de belirten Sayın Çakmak, “Herkesin olduğu gibi Türk basketbolunun da güvencesi olan Türkiye Sigorta adına; bu iş birliğini bir sponsorluktan öte, ortak bir hedefe kilitlenen yol arkadaşlığı olarak gördüğümüzü özellikle belirtmek isterim” şeklinde sözlerini tamamladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Sayın Hidayet Türkoğlu ise şöyle konuştu: “Türkiye Sigorta, Avrupa’nın en rekabetçi ligi olan Basketbol Süper Ligi’ne adını verdikten sonra 2023’te de basketbolun yaygınlaştırılması ve kulüplerimizin desteklenmesine katkı sağlamak üzere Türkiye Basketbol Ligi’nin isim sponsoru oldu. Önümüzdeki iki yıl boyunca Türkiye Sigorta, Türkiye Basketbol Ligi'nin isim sponsoru olarak, basketbol ailemize ve lige büyük bir destek sunacak. İnanıyorum ki bu iş birliği daha uzun yıllar sürecek başarılı bir ortaklığın temellerini atmıştır. Sponsorluk anlaşmaları ve iş birlikleri, kulüplerimize finansal destek sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda basketbolun daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyor. Türkiye Sigorta ile yaptığımız anlaşma, bu bağlamda Türk basketbolunun geleceği için büyük bir değer taşıyor. Türkiye Sigorta'nın basketbolumuza duyduğu güven ve inanç için teşekkür ediyoruz.” 

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları