Kapat

Emeklilik

Anlaşmalı Kurumlar

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nın anlaşmalı kurumlarından size en yakın olanı hangisi? Sorularınızın cevabını hemen bulalım.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nın anlaşmalı olduğu çok sayıda kurum bulunuyor. Sigortanızda belirtilen limitler dâhilinde, herhangi bir ücret ödemeden anlaşmalı kurumlardan hizmet alabilirsiniz. Anlaşmalı kurumlar; hastane, poliklinik, eczane ve fizik tedavi merkezlerini kapsamaktadır. Bir başka deyişle Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'na dâhil olduktan sonra yatarak muayene olmak, ilaç almak ya da fizik tedaviden yararlanmak gibi hizmetler için limitlerinizi aşmadığınız sürece herhangi bir ücret ödemezseniz. Üstelik, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nın ameliyattan tahlile kadar birçok teminatı limitsizdir.

Anlaşmalı Kurumlardan Nasıl Yararlanılır?

Anlaşmalı kurumlardan yararlanabilmeniz için öncelikle aşağıda yer alan ekrandan kendinize en yakın merkezi tercih etmeniz gerekir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise hizmet alacağınız noktayı belirlemektir. Örneğin bulunduğunuz bölgenin sınırları içerisinde eczane bulunmuyor ise yakın ilçeleri araştırmalı ve uygun eczaneyi bulmalısınız. Böylece fark ücreti gibi ekstra yüklerden kurtulmuş olursunuz.*Türkiye Hayat Emeklilik üzerinden Türkiye Sigorta’dan alınan TSS’ler için anlaşmalı kurumlar listesidir.