EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Katılım Esaslı 18 Yaş Altı Kumbara BES Planı

Çocuklarınız İçin Daha Güçlü Yarınlar!

18 yaşından küçük çocuklarınızı Bireysel Emeklilik Sistemine erken yaşta dahil ederek, çocuklarınızın geleceğini güvence altına alın!

Katılım Esaslı 18 Yaş Altı Kumbara BES Planı ile 10.000 TL başlangıç katkı payı ve 200 TL’den başlayan aylık katkı payı tutarı ödeyerek siz de çocuklarınız için daha güçlü yarınlar oluşturmaya şimdiden başlayın!

Birikiminizi faizsiz fon seçeneklerinde değerlendirme imkanından ve Yönetim Gider Kesintisi olmadan %30’a çıkan devlet katkısı avantajlarından faydalanmak için Katılım Esaslı 18 Yaş Altı Kumbara BES Planı’na başvurun!

Plan Özellikleri Nelerdir?

Başlangıç Katkı Payı: 10.000 TL
Aylık Asgari Katkı Payı: 200 TL
Peşin Giriş Aidatı: Bu plan kapsamında sisteme giriş anında giriş aidatı alınmamaktadır.

Çıkışa Ertelenmiş Giriş Aidatı:

  • Sistemde 5 yılını dolduran sözleşmeler için herhangi bir çıkışa ertelenmiş giriş aidatı alınmamaktadır. 5 yılını doldurmamış sözleşmeler için ise; her yıl için Aylık Brüt Asgari Ücretin %6’sına karşılık gelen tutar dikkate alınır.

Yönetim Gider Kesintisi:

  • Bu planda Yönetim Gider Kesintisi bulunmamaktadır.

Ara Verme Kesintisi:

  • Vadesinde ödenmeyen katkı payının ödeme tarihini müteakip 3 ay içinde ilgili hesaba herhangi bir ödeme yapılmaması durumunda, ara verme süresi boyunca, katılımcının birikiminden ara verilen her tam ay için Aylık Brüt Asgari Ücretin %3‘ünün on ikide biri tutarında ara verme kesintisi uygulanmaktadır.

Katılım Esaslı 18 Yaş Altı Kumbara BES planlarımız ile birlikte sunulan Yaşam Kulüpleri ayrıcalıklarından faydalanmak için tıklayın.

Katılım Planı kapsamında şirketimizce katılımcılardan tahsil edilen katkı payları ve diğer tutarlar katılım esasları çerçevesinde değerlendirilir, ürün veya hizmetlerimiz dinen meşru olmayan konu ve faaliyetler için olamaz ve tüm bu hususlar danışma komitesi nezaretinde yürütülür.

Çocuğunuzun hayallerine daha güçlü adımlarla ilerlemesine destek olmak için “Hemen Başvur” butonu üzerinden başvuru talebinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları