EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Türkiye Sigorta'dan Türkiye Hayat Emeklilik Müşterilerine Özel Kampanya

bes-kampanya-banner

Gelecek için güvene ihtiyaç olan her yerde katılımcılarının yanında olan Türkiye Hayat Emeklilik, Bireysel Emeklilik ve İhtiyari Hayat müşterilerine özel Türkiye Sigorta’dan yaptıracakları Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde indirimler sunuyor.

Türkiye Hayat Emeklilik BES ve İhtiyari Hayat müşterisi iseniz, şimdi siz de Türkiye Sigorta’dan satın alacağınız Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde %20 indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için anlaşmalı banka şubeleri ve  acentelerimizi ziyaret edebilir poliçenizi indirimli olarak satın alabilirsiniz.

KAMPANYA ŞARTLARI

 • Kampanyamız 1 Haziran 2024 – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için:

             Başvuru tarihinde Türkiye Hayat Emeklilik’te en az bir tane yürürlükte bireysel emeklilik sözleşmenizin veya ihtiyari hayat                 poliçenizin olması ve ilgili sözleşmenin veya poliçenin aylık asgari 1.000 TL tutarında katkı payı veya prim ödemesi olması                 gerekmektedir.

             İlgili poliçenin/sözleşmenin son 12 ayda ödenmemiş priminin veya katkı payının bulunmaması gerekmektedir.

 • Kampanya kapsamındaki sözleşmeler;

            - Bireysel Emeklilik Sözleşmesi

            - Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi

            - İşveren Grup Emeklilik Sözleşmesi

            - Aşağıda yer alan İhtiyari Hayat Sigortası Ürünleri

Prim İadeli İhtiyari Hayat Sigortası Ürünlerimiz

Prim İadeli Hayat Sigortası Dövize Endeksli, Prim İadeli Hayat Sigortası Dövize Endeksli Ek Teminatlı, Yaşam Sigortası Dövize Endeksli

Diğer İhtiyari Hayat Sigortası Ürünlerimiz

Artı Hayat Sigortası Depremli, Artı Hayat Sigortası Depremsiz, Besbelli Destek Hayat Sigortası, Can Yeleği Yıllık Hayat Sigortası, Canım Sağolsun Yıllık Hayat Sigortası, Eğitim Destek Sigortası, Eğitimin Gücü Sigortası, Esnaf Kart Hayat, Esnafa Yıllık İhtiyari Hayat, İyi Günde Hayat Sigortası – Arabam, İyi Günde Hayat Sigortası - Dört Dörtlük, İyi Günde Hayat Sigortası – Evim, İyi Günde Hayat Sigortası – Sağlığım, İyi Günde Hayat Sigortası-VIP, Kesintisiz Eğitim Sigortası, Uzun Süreli Hayat Dövize Endeksli, Uzun Süreli Hayat Sigortası, Yaşamım Güvende Yıllık Hayat Sigortası    

 • Sahip olunan yürürlükteki sözleşme sayısı indirim oranını artırmaz veya azaltmaz.
 • İndirim hakkından sadece katılımcılar faydalanabilecek olup katılımcılar Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri için sağlanan indirim hakkından poliçede sigortalı olmak koşuluyla ayrı ayrı faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında Türkiye Sigorta AŞ tarafından indirimli olarak sunulacak sigorta ürünleri aşağıdadır:
 • Ürün Adıİndirim OranıAçıklamaYaş AralığıDetay
  Genişletilmiş Kasko Sigortası20%Ek teminatlar hariç olmak kasko ana teminatları üzerinden indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Avantajlı Kasko Sigortası20%Ek teminatlar hariç olmak kasko ana teminatları üzerinden indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Konut Ekstra Sigortası20%Deprem teminatı ve asistans hizmetleri hariç olmak üzere indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Konut Paket Sigortası20%Deprem teminatı ve asistans hizmetleri hariç olmak üzere indirim uygulanır.18 yaşından büyük katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası20%

  - Yatarak Tedavi

  - Yatarak Tedavi+10 Adet Ayakta Tedavi

  - Yatarak Tedavi+10 Adet Ayakta Tedavi(%80 Katılımlı)

  - Yatarak Tedavi+5 Adet Ayakta Tedavi

  - Yatarak Tedavi+5 Adet Ayakta Tedavi(%80 Katılımlı)

  Yukarıda bilgisi verilen planlarda uygulanan indirim affinity grupları için geçerli olmayacaktır.

  0 – 64 yaş arası katılımcılar kampanyadan yararlanabileceklerdir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

   

 • İndirimler, poliçe tanzim tarihi 01 Haziran 2024 – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında olan yeni iş veya yenilemelerde geçerli olacaktır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında sadece yeni işlerde indirim geçerli olacaktır.
 • İndirimlerden faydalanabilmek için Türkiye Sigorta A.Ş. satış kanallarına (acentesi olan banka şubeleri veya acentelere) başvurabilirsiniz.
 • Söz konusu indirimler başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya tarihleri arasında aktarım ile gelen bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanyaya değil değildir.
 • İndirim hakkı Türkiye Hayat Emeklilik’te yürürlükte sözleşmesi olan katılımcıya ait olup farklı bir kişiye devredilemez.
 • Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme, kampanya süresini uzatma hak ve yetkisine sahiptir.

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Hayat ve Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları