EN
Online İşlemler

© 2022 Türkiye Sigorta A.Ş.

Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü

Sağlıklı bir gelecek için kendinize bugünden özen gösterin! Karşılaşacağınız sağlık problemlerinizde yanınızda olmak için 100’e yakın anlaşmalı noktada avantajlı sağlık hizmetlerimiz ve bunlara ek günlük yaşamınızı kolaylaştıracak akaryakıt indirimimiz Sağlık Kulübü’nde sizleri bekliyor!

Sağlık Kulübü’nün avantajlı dünyasından faydalanabilmeniz için Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinize ait aylık toplam katkı payı tutarınızın minimum 750 TL olması ve son 12 aya ait ödenmemiş katkı payınızın bulunmaması gerekmektedir.

Sağlık Kulübü Hizmetleri Nelerdir?

Diş Sağlığı

Türkiye’de geniş anlaşmalı network ile aşağıdaki hizmetlerin ilk seanslarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Üyeler, sözleşmeleri boyunca yılda 1 (bir) kez aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirler.

 • Diş hekimi Muayenesi
 • Diş Röntgen Filmi (periapikal) (Tek diş için)
 • Detertraj (Diş Taşı Temizliği – Alt ve Üst çene)

Göz Sağlığı

Üye yılda bir kez ücretsiz olarak, göz muayenesi hizmetinden yararlanabilme hakkına sahiptir. Muayene dışındaki, göz sağlığına ilişkin tüm tetkik, tedavi ve ameliyatlarda %40’a varan indirim avantajına sahip olacaktır. Ayrıca anlaşmalı optik mağazalarında indirimli alışveriş imkânı sunulacaktır.

İndirimli Hobi Merkezleri
 Anlaşmalı hobi kurumlarında %30’a varan indirim avantajı sunulmaktadır.

 • Eğitim: Yabancı Dil Kursları, Pastacılık Kursu, Kurabiye Kursu, Çikolata Kursu, Fotoğraf Kursu, Bilgisayar Kursu
 • Sanat: El Sanatları, Ebru Kursu, Resim Kursu, Müzik Kursu, Seramik Kursu
 • Spor: Okçuluk, Koşu, Yüzme, Tenis, Binicilik
 • Sosyal Aktivite: Gezi & Seyahat, Sinema, Opera, ATV Turu, Paintball, Tiyatro.

Yukarıda belirtilen tüm hizmetlerin organizasyonu hizmet hattı tarafından yapılacak olup, hizmet bedelleri Üye tarafından karşılanacaktır.

*Yabancı dil kurslarında yılda 1 kez 1 saat ücretsiz deneme dersi imkânı sunulmaktadır.

Sağlıklı Beslenme & Psikolojik Destek

 • İlk seans ücretsiz,
 • Diğer Seanslarda, seans başına %30’a varan indirim
 • Türkiye’de geniş anlaşmalı kurum ağı bulunan, seçkin hastane & kliniklerinden hizmet alabilme imkânı
Medikal 2. Görüş

Her bir Üye’ye, ilk teşhisi koyulmuş olan medikal rahatsızlıklarda, alanında uzman olan ikinci bir doktorun görüşünün alınmasını sağlar. Bu hizmet başta Amerika olmak üzere, yurtdışındaki sağlık kuruluşlarından en iyi tetkik ve tedavi yöntemleri ile ilgili tıbbi görüş alma imkanını yılda 1 (bir) kez ücretsiz olarak sunmaktadır. Ayrıca bu merkezlerde tedavi olmak, Üyelere indirimli hizmet alma hakkı kazandırır.

Kapsam dâhilindeki kritik hastalıklar:

 • Belirli bir tedavi sürecinden geçmiş ileri evre Metastik Kanser
 • Organ Yetmezlikleri
 • Alzheimer, Parkinson
 • HIV Enfeksiyonları
 • Kardiyomyopatiler
 • Spinal Kord Tümörleri ve cerrahi/prosedürel işlem gerektiren durumlar
 • Multiple Skleroz (MS)
 • Kalp Kapak Hastalıkları
 • Pediatrik Nöroşirurjik durumlar
 • Pediatrik Kardiyak Hastalıklar
 • İnme – Felç
 • Kanser, Böbrek Yetmezliği
 • Körlük
İndirimli Sağlık Check-up

Anlaşmalı kurumlarda; Doktor Muayene, Tüm abdomen USG, PA Akciğer Grafisi, EKG, Tam Kan Sayımı (18 parametre), SGOT, SGPT, Total Kolesterol, HDL Kolesterol, Trigliserit, BUN, Kreatinin, Açlık Kan Şekeri, Sedimantasyon, İdrar Tahlili paketi kapsamında check-up hizmeti, anlaşmalı kurumlarda %20’ye varan oranlarda indirimli olarak sağlanacaktır.

Medikal Asistans

Tıbbi Bilgi ve Danışma: Üye’nin karşılaştığı acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak, medikal ekip tarafından bilgi verilir. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları bildirilir. Karşılaşılan sağlık problemi konusunda alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede bulunulur ancak tanı konmaz, ilaç önerilmez.

Kara ambulansı & Eve Doktor Gönderimi: Üye’nin, Dünya Sağlık Örgütü’nün tanımladığı kriterlere göre ani hastalığı veya yaralanması durumunda, hizmet sağlayıcı, Üye’yi kara ambulansı ile uygun en yakın şehir içi tıbbi merkeze nakli için gerekli giderler, yılda 3 defaya mahsus, olay başına 750 TL limit dahilinde karşılayacaktır.

Yılda 1 defa 500 TL limitle ücretsiz olarak konuta doktor gönderimi yapılmaktadır. Konuta doktor gönderilmesi için, tedavi eden doktor tarafından düzenlenmiş olan gereklilik raporunun hizmet sağlayıcıya ibraz edilmesi gerekmektedir. Konuta doktor gönderimi teminatı kapsamında limit aşımı olursa, aşan meblağ Üye tarafından ödenir.

Unutulmuş ilaçların gönderimi: Üye’nin yurt içi veya yurt dışı seyahati sırasında kullanımı zorunlu olan reçeteli ilaçlarını unutması ve bu ilaçları gittiği yerde temin edememesi durumunda yararlanmaktadır. Aile fertlerinin söz konusu ilaçları hizmet sağlayıcıya ulaştırılması durumunda, hizmet sağlayıcı 5kg’a kadar nakliye ücretini karşılayarak ilaçların teslimini sağlamaktadır.

Acil mesajların iletilmesi: Hizmet sağlayıcının müdahale ettiği medikal vakalarda, Üye’nin talebi doğrultusunda, ikametgâhındaki arkadaşları, iş çevresi ve akrabalarıyla karşılıklı olarak acil mesaj alışverişinde bulunmasını sağlamaktadır.

Sağlık Network İndirimi: Türkiye genelinde bulunan 2.000’nin üzerindeki anlaşmalı hastane, poliklinik, tıp merkezi, optik vb. kurumda yılda 1 defaya mahsus %20’ye varan indirimler sunulmaktadır. SGK’dan yararlanıldığı takdirde Asistans Firma indirimlerinden faydalanılamamaktadır.

Akaryakıt İndirimi

Anlaşmalı benzin istasyonlarında Benzin, Motorin ve LPG için indirim sunulacaktır.

Mobil Uygulamayı İndir

Mobil Uygulamayı İndir

Online İşlemler

veya

Emeklilik İşlemleri

Mobil Uygulamayı İndir

veya

Emeklilik > Kurumsal

Emeklilik - İş Ortakları

Sigorta İşlemleri

Uygulamayı İndir

veya

Sigorta > İş Ortakları